Data publikacji w serwisie:

Skorzystaj z bazy informacji o źródłach finansowania pomysłów na badania

Uprzejmie przypominamy o możliwości dostępu do bazy informacji grantowych RESEARCHconnect firmy Idox.

RESEARCHconnect umożliwia wyszukiwanie źródeł finansowania badań naukowych. Baza posiada przyjazny dla użytkownika dostęp do informacji obejmujących szeroki zakres podmiotów finansujących w zależności od dyscyplin naukowych.

Obejmuje swoim zasięgiem międzynarodowe i krajowe programy badawcze oraz zawiera wiarygodne i szczegółowe informacje na temat różnych możliwości finansowania badań.

RESEARCHconnect pozwala również zmaksymalizować szanse na sukces dzięki wykorzystaniu różnorodnych filtrów oraz narzędzi, takich np. jak funkcja "Komentarze od kolegów", które umożliwiają kontaktowanie się z innymi specjalistami zajmującymi się podobnymi badaniami, udostępnianie treści i komentowanie poszczególnych programów finansowania.

Pełne wykorzystanie możliwości bazy umożliwia jedynie założenie konta użytkownika. Chęć założenia takiego konta należy zgłosić pocztą elektroniczną w Dziale Programów Europejskich na adres anna.bernaczyk@amu.edu.pl (niezbędne informacje: imię, nazwisko, uniwersytecki adres mailowy - zostaną zaczerpnięte z maila zgłoszeniowego).

Możliwość korzystania z bazy danych w ramach licencji zakupionej przez UAM przysługuje jedynie osobom związanym z uniwersytetem (pracownicy i doktoranci). Oferta będzie aktualna do 31 maja 2019 r. Baza przygotowana jest w języku angielskim.