Data publikacji w serwisie:

Sympozjum Młodych Naukowców Wydziału Fizyki UW 2021

Komitet Organizacyjny zaprasza doktorantów oraz studentów UAM do wzięcia udziału w VII edycji ogólnopolskiej konferencji Sympozjum Młodych Naukowców Wydziału Fizyki 2021 skierowanej do studentów i doktorantów nauk ścisłych. Z uwagi na obostrzenia odbędzie się ona w dniach 30 sierpnia - 3 września 2021 roku w formie online na platformie ZOOM. Organizatorami Sympozjum są Koło Naukowe "Nanorurki" oraz Wydział Fizyki Uniwersytetu Warszawskiego.

Konferencja ma na celu umożliwienie studentom oraz doktorantom z całej Polski zaprezentowania ich wyników badań w zakresie nauk fizycznych oraz pokrewnych. Dodatkowo umożliwia ona zapoznanie się z projektami naukowymi realizowanymi na innych uczelniach oraz nawiązanie nowych kontaktów z uczestnikami z całej Polski.

Harmonogram Sympozjum przewiduje wykłady na żywo zaproszonych prelegentów oraz ciekawe warsztaty online z zakresu umiejętności miękkich i nie tylko.

Rejestracja uczestników czynnych potrwa do 31 maja br. za pośrednictwem formularza https://forms.gle/MgUizp1hmihsJY8i6. Uczestnicy bierni mogą zarejestrować się do 22 sierpnia br. za pomocą formularza https://forms.gle/Yf9UkBSQTvvjP11D9.

Więcej szczegółów jest dostępnych na stronie internetowej: smn.fuw.edu.pl i Facebookowej: https://www.facebook.com/SMNFUW/.

Udział w konferencji jest bezpłatny.