Data publikacji w serwisie:

Trwa nabór na SPOŁECZNIKA ROKU UAM oraz bezpłatne kursy w ramach Stypendiów Santander

Angażujesz się w działania społeczne? A może chcesz podszlifować język angielski, rozwinąć kompetencje związane z zarządzaniem projektami, inwestowaniem na giełdzie, zrównoważonym rozwojem lub umiejętności menadżerskie? Trwają nabory na kolejne Stypendia Santander. Jest to okazja do zdobycia cenionych kompetencji oraz certyfikatów, które pomogą wyróżnić się na rynku pracy. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

Specjalnie dla studentów i doktorantów UAM uruchomiony został nabór na Nagrodę Santander „SPOŁECZNIK ROKU” dla studentów i doktorantów UAM 2022. Przyznawana jest ona za szczególne osiągnięcia w działalności społecznej oraz aktywną działalność na rzecz środowiska akademickiego w okresie od 1 czerwca 2021 r. do 31 maja 2022 r.

Aplikuj do 12 czerwca br.

Stypendia Santander

Dodatkowo trwają nabory na Stypendia Santander, w których może wziąć udział każdy, kto ukończył 18 lat:

Stypendium Językowe Santander | Angielski i IELTS z British Council

1 000 miejsc na kurs e-learningowy z języka angielskiego Learn English Select, który koncentruje się na rozwoju praktycznych umiejętności językowych. Grono najlepszych 250 osób otrzyma dodatkowo zajęcia English Online z lektorami, a w kolejnym etapie 125 najlepszych uzyska dostęp do materiałów dydaktycznych Road to IELTS oraz możliwość bezpłatnego zdania testu z certyfikatem IELTS

Aplikuj do 19 czerwca br.
Link do naboru: https://app.becas-santander.com/pl/program/bc-ielts-2022

Stypendium Rozwojowe Santander | Podstawy Zarządzania projektami WZ IŁ& IPMA

100 miejsc na kurs online z wykładowcami International Project Management Associaction wprowadzający do świata projektów i zarządzania nimi. Najważniejsze pojęcia projektowe, główne metody i narzędzia, zasady organizacji pracy projektowej to główne zagadnienia tego kursu. Uczestnicy otrzymają certyfikat uczestnictwa. Kurs jest organizowany przez Wydział Zarządzania Uniwersytet Łódzki we współpracy z IPMA Polska.

Aplikuj do 12 czerwca br.
Link do naboru: https://app.becas-santander.com/pl/program/pzp_wzul_ipma

Stypendium Rozwojowe Santander | Podstawy inwestowania na giełdzie SGH & GPW

200 miejsc na kurs online z wykładowcami dla osób zainteresowanych inwestowaniem, obejmujący zagadnienia takie jak m.in. funkcjonowanie rynku kapitałowego i giełdy, zasady inwestowania, analiza spółek, sposoby oceny ryzyka, psychologia inwestowania i wiele innych. Po zakończeniu kursu uczestnicy otrzymają certyfikat. Kurs organizowany jest przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie przy współpracy z Fundacją Giełdy Papierów Wartościowych.

Aplikuj do 19 czerwca br.
Link do naboru: https://app.becas-santander.com/pl/program/ping_sgh_gpw

Santander Scholarships Skills | MBA Essentials 2022–LSE

900 miejsc dla osób chcących rozwinąć niezbędne twarde i miękkie umiejętności biznesowe stanowiące esencję wiedzy ze studiów MBA. Program odbywa się online i jest podzielony na 10 modułów asynchronicznych, które są udostępniane co tydzień i mogą być realizowane. Uczestnicy mogą realizować kurs we własnym tempie, dodatkowo maja okazję do nawiązywania interakcji między sobą oraz brania udziału w małych grupach dyskusyjnych. Program będzie dostępny w języku angielskim, hiszpańskim, portugalskim.

Aplikuj do 30 czerwca br.
Link do naboru: http://app.becas-santander.com/program/becas-santander-skills-mba-essentials-2022-lse

Santander Scholarships Sustainability | Skills for the Green transition –Cambridge Judge Business School

1 000 miejsc na sześciotygodniowy międzynarodowy program online prowadzony przez Cambridge Judge Business School. Uczestnicy będą mogli poznać globalną perspektywę problemów i wyzwań środowiskowych, przed którymi stoimy, takich jak utrata bioróżnorodności, wylesianie, odnawialne źródła energii, gospodarka o obiegu zamkniętym. Dodatkowo będą mieli okazję rozwijać umiejętności przywódcze, poznać przykłady i historie sukcesu firm z dużym doświadczeniem w stosowaniu kryteriów ESG (środowiskowych, społecznych i ładu korporacyjnego). Program będzie dostępny w języku angielskim, hiszpańskim, portugalskim

Aplikuj do 9 czerwca br.
Link do naboru: http://app.becas-santander.com/program/becas-santander-sustainability-skills-for-the-green-transition-cambridge-judge-business-school

Więcej możliwości

Zachęcamy do odwiedzania platformy santander-grants.com/pl oraz profilu www.facebook.com/SantanderUniversidadesPolska, na których publikowane są informacje o Stypendiach Santander.

Solidarni z Ukrainą

W ramach wsparcia dla naszych gości z Ukrainy Santander Bank Polska wspólnie z Uniwersytetem Szczecińskim prowadzi otwarty kurs języka polskiego online. Kurs jest prowadzony przez lektorkę w języku ukraińskim i jest on transmitowany na żywo na fanpage’u Santander Universidades Polska na Facebooku. Zachęcamy do przekazania informacji do osób, które takiego kursu potrzebują.


Grupa Santander przeznaczyła ponad 2,1 mld euro na inicjatywy akademickie za pośrednictwem programu Santander Universidades i przyznała ponad 790 000 stypendiów i grantów. Działania z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu, obejmujące m.in. wsparcie edukacji i zrównoważonej gospodarki czy przeciwdziałanie nierówności płci, są trwale wpisane w strategię banku i stanowią ważną, integralną część realizacji agendy Responsible Banking w Santander Bank Polska.

W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt z doradcą SU Klaudią Fordońską, tel: 510 027 308, e-mail: klaudia.fordonska@santander.pl