Komunikat dotyczący programu uprawniającego do korzystania z usług sportowo-rekreacyjnych

Uprzejmie informujemy, iż Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu od 1 sierpnia 2022 roku kontynuuje współpracę z firmą MEDICOVER SPORT Sp. z o.o. (dawniej OK SYSTEM POLSKA S.A.) dotyczącą zakupu karnetów sportowych dla pracowników, rencistów i emerytów, osób przebywających na  świadczeniach rehabilitacyjnych oraz ich dzieci.

Karnety te uprawniają użytkowników do dostępu do usług z zakresu rekreacji i sportu w obiektach zlokalizowanych na terenie całego kraju, w tym 205 obiektów na terenie miasta Poznania i powiatu poznańskiego. Umowa będzie obowiązywać do 31 lipca 2024 roku lub do czasu wyczerpania kwoty umowy.

Zobacz pełną treść komunikatu i dowiedz się więcej: Komunikat z dnia 27 grudnia 2023 roku dotyczący programu uprawniającego do korzystania z usług sportowo-rekreacyjnych (.pdf)