Rozstrzygnięcie V edycji konkursu BESTStudentGRANT!

Z przyjemnością informujemy, że rozstrzygnięta została piąta edycja konkursu BESTStudentGRANT (konkurs IDUB nr 019, zad. 39). Konkurs skierowany był do studentów pierwszego i drugiego roku studiów I stopnia lub jednolitych studiów magisterskich – najlepszych maturzystów oraz laureatów ogólnopolskich olimpiad przedmiotowych, którzy planują realizację swoich pierwszych projektów badawczych.

Komisja konkursowa wyłoniła trzy osoby, których projekty zostały zakwalifikowane do finansowania. Laureaci otrzymają grant w wysokości do 5 tysięcy złotych na realizację autorskiego projektu badawczego. W jego ramach będą mieć możliwość zakupu pomocy naukowych, udziału w seminariach i warsztatach, a także otrzymania wynagrodzenia za włożony wysiłek badawczy.

Laureatami V edycji BESTStudentGRANT zostali:

• Szymon Nowak – Wydział Prawa i Administracji,
  • Ewa Woźniak – Wydział Neofilologii,
  • Konrad Zaleski – Wydział Prawa i Administracji.

Spotkanie z Laureatami odbędzie się na platformie MS Teams, 22 czerwca 2021 roku o godz. 14:00.

Serdecznie gratulujemy Laureatce i Laureatom konkursu BESTStudentGRANT, życząc dalszych naukowych sukcesów i pomyślnej realizacji projektów!