Koło Naukowe Studentów Wydziału Teologicznego “Veritas” zaprasza do wzięcia udziału w Ogólnopolskiej Studencko-Doktoranckiej Konferencji Naukowej "Jednostka i społeczeństwo: perspektywa wzajemnych relacji w ujęciu teologiczno-filozoficznym", która odbędzie się 26.09.2019 na Wydziale Teologicznym Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Celem Konferencji jest próba zastanowienia się nad problemem wzajemnych relacji jakie zachodzą między jednostką i społeczeństwem. W szczególności chcemy zwrócić uwagę na ujęcie teoretyczne zagadnienia, a więc szeroko rozumianą refleksję teologiczno-filozoficzną; od poglądów pojedynczego myśliciela (teologa, filozofa) po całościowe koncepcje filozoficzne.

Informacje:
Abstrakt: 150 – 350 słów
Termin nadsyłania abstraktów: do 03.09.2019
Inf. o przyjęciu abstraktów: do 06.09. 2019
Czas wystąpienia: 20 minut
Udział bezpłatny!
Kontakt: knswtveritas@gmail.com

Zgłoszenia prosimy przesyłać poprzez formularz: