Konferencja dla nauczycieli chemii „mała skala W WIELKIM POZNANIU”

Zapraszamy do wzięcia udziału w ogólnopolskiej konferencji dla nauczycieli chemii „mała skala W WIELKIM POZNANIU”, która odbędzie się 15 stycznia 2022 r. o godz. 14:00 na Wydziale Chemii UAM (ul. Uniwersytetu Poznańskiego 8, Poznań).

Udział w konferencji jest bezpłatny, a każdy z uczestników otrzyma certyfikat potwierdzający udział w wydarzeniu.

W programie niezwykle ciekawe wykłady dotyczące doświadczeń szkolnych z wykorzystaniem suchego lodu i wskazówki, jak ugryźć temat filmowania oraz warsztaty „Przez żołądek do serca chemików” i „Wszystko z zestawu do infuzji”.

Organizatorami konferencji są: Wydział Chemii UAM, Pan Belfer - Nauczyciel z Internetów oraz Centrum Chemii w Małej Skali (Toruń).

Dowiedz się więcej i zapisz się!