Ogólnopolska Konferencja Naukowa: Nauczyciel – Czas – Przestrzeń – Szkoła

Zapraszamy pracowników naukowych, doktorów, doktorantów, studentów i nauczycieli praktyków różnych poziomów kształcenia do uczestnictwa w Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej pt: Nauczyciel – Czas – Przestrzeń – Szkoła. Otoczenie i jego (nie)znany wymiar, która odbędzie się w formie online w dniu 21 kwietnia 2021.

Konferencja, organizowana jest przez dwie uczelnie – Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu (Wydział Studiów Edukacyjnych) i Uniwersytet Zielonogórski (Wydział Nauk Społecznych Instytut Pedagogiki).

Szczegółowe informacje zawarte są w programie konferencji - załącznik.

Osoby, które chcą sprawdzić system logowania, mogą to uczynić 14.04.2021 w godzinach 10:00 - 11:00. Obrady odbędą się na platformie meet:

sekcja 1, sekcja 2 oraz sekcja 4 - link do obrad meet.google.com/nyd-nwud-xjc

sekcja 3 - link do obrad meet.google.com/ebj-fpsq-yfs

Jeżeli pojawią się pytania, wątpliwości, czy pytanie o możliwość dołączenia prosimy o kontakt z sekretarzem konferencji – dr Anitą Famułą-Jurczak, tel. 517608846.