Data wydarzenia: -

Ogólnopolska Konferencja Naukowa „Rozwój osobowości u dzieci i młodzieży na różnych etapach edukacji”

Zapraszamy do udziału w Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej „Rozwój osobowości u dzieci i młodzieży na różnych etapach edukacji”, która odbędzie się w dniach 10-11 września 2021 r. Wydarzenie organizowane jest w trybie zdalnym w ramach Poznańskiego Kongresu Młodych Naukowców.

Do udziału w wydarzeniu zapraszamy w szczególności przedstawicieli szeroko rozumianych nauk społecznych, psychologów, pedagogów. Wydarzenie ma stworzyć przestrzeń do szerokiego dyskursu naukowego w obrębie kilku dziedzin skoncentrowanych wokół tematu przewodniego.

Wszystkie szczegółowe informacje wraz zakresem tematycznym konferencji znajdują się na stronie Poznańskiego Kongresu Młodych Naukowców.

Zgłoszenia przyjmowane są do 4 sierpnia br. poprzez formularz rejestracyjny dostępny pod linkiem.

Wysokość opłaty konferencyjnej wynosi 50 zł. Z opłaty zwolnieni są studenci UAM.

Zapraszamy!