Data wydarzenia: -

XIV Konferencja Naukowa z cyklu „Rynki surowców i energii”

W dniach 29-30 listopada 2023 r. na Wydziale Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM odbędzie się XIV Konferencja Naukowa z cyklu „Rynki surowców i energii” pt. „Energetyka a zrównoważony rozwój”.

Organizatorami konferencji są jednostki badawcze, od lat współpracujące z Fundacją na Rzecz Czystej Energii – głównym organizatorem przedsięwzięcia. Honory gospodarza pełnić będzie Wydział Nauk Politycznych i Dziennikarstwa Uniwersytetu
im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz Poznański Park Naukowo-Technologiczny.

W wydarzeniu udział wezmą przedstawiciele uczelni wyższych oraz podmiotów gospodarczych, którzy podczas paneli dyskusyjnych poruszą zagadnienia ekonomiczno-społeczne, geopolityczne, logistyczne, przyrodnicze, techniczne i prawne.

Więcej informacji o konferencji, wraz z formularzem zgłoszeniowym, znajduje się na stronie: http://konferencja.fundacjaenergia.pl/

Zapraszamy do udziału!

Partnerem konferencji jest Enea S.A.

Logo Enea