Data wydarzenia: -

Profesor Alexandre GEFEN z Uniwersytetu Paris 3 Sorbonne Nouvelle i CNRS w Paryżu na Wydziale Neofilologii UAM

Wydział Neofilologi UAM, Instytut Filologii Romańskiej zaprasza na wykłady, które wygłosi prof. Alexandre Gefen z Uniwersytetu Paris 3 Sorbonne Nouvelle i CNRS w Paryżu.

Alexandre Gefen jest założycielem portalu fabula.org, który koncentruje się na tematyce badań nad literaturą. Opublikował wiele prac poświęconych francuskiej literaturze współczesnej. Współpracuje z czasopismami, m. in. z Magazine Littéraire.

We wtorek 15 stycznia o godz. 16:45 w sali 513A odbędzie się seminarium poświęcone książce profesora A. Gefena - Réparer le monde. La litt'erature française au XXIe siècle.

W środę 16 stycznia o godz. 9:45 w sali C2 odbędzie się wykład na temat Humanités numériques (wykład będzie tłumaczony na j. polski).

Zapraszamy.