Data wydarzenia:

Koncert charytatywny „Jednym głosem z wolną Ukrainą”

W dniu 7 czerwca o godzinie 19:00 w Auli Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, przy ulicy Wieniawskiego 1 odbędzie się „XI Koncert Charytatywny Jednym głosem z wolną Ukrainą UAM Charytatywnie”.

Podczas koncertu wystąpią: Czesław Mozil, Katarzyna Groniec, Małgorzata Ostrowska, Orkiestra Kameralna UAM pod dyr. Aleksandra Grefa, Swiernalis, Bianka Szalaty, Chór Pogłosy pod dyr. Joanny Sykulskiej, a także pracownicy naukowi UAM: prof. Dominika Narożna, prof. Jędrzej Skrzypczak, doktoranci UAM: Małgorzata Tadeusz-Ciesielczyk oraz Natalia Janowska. Oprócz nich zagra wspaniały zespół, którego skład zasilą: Aleksandra Samelczak, Szymon Siwierski, Łukasz Świętek, Paulina Frąckowiak, Adam Fordon, Agnieszka Kowalczyk, Maciej Pruchniewicz, Łukasz Świętek, Jarosław Krawczyk, Dominik Ostrowski, Michał Kmieciak. Grono występujących artystów obecnością zaszczycą także Artem Voronov oraz Larysa Vasiuchenko.

Wydarzenie jest organizowane przez Wydział Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM. W trakcie wydarzenia zbierane do puszek oraz podczas licytacji charytatywnych będą fundusze na pomoc humanitarną. W tym roku UAM Charytatywnie współpracuje razem ze Stowarzyszeniem Warto Razem, a naszym beneficjentem są chore oraz osierocone dzieci w Ukrainie.

Do wejścia na koncert uprawnia zakupiona „cegiełka”. Nie posiada ona konkretnej wartości, do jej nabycia wystarczy dowolna kwota przeznaczona na nasz szczytny cel. Cegiełki są dostępne do zakupu na miejscu przed rozpoczęciem koncertu oraz będą również dystrybuowane wcześniej na wydziałach. Istnieje możliwość telefonicznej rezerwacji cegiełki/wejściówki przez osoby planujące pojawić się na koncercie (tel. 61 829 6511, 61 829 6517). Przy wejściu na koncert należy zgłosić się do osoby z listą rezerwacji, podać imię i nazwisko oraz dokonać wpłaty.

Więcej informacji dostępnych jest na stronie wydarzenia na Facebooku: Jednym głosem z wolną Ukrainą - XI koncert UAM Charytatywnie

Zapraszamy serdecznie na wydarzenie, bądźcie razem z nami! Zagrajmy głosem wolności wraz z naszymi wspaniałymi artystami!