Data publikacji w serwisie:

Granty dla kół naukowych z UAM

Koła naukowe z UAM zdobyły granty w III edycji konkursu w ramach programu „Studenckie koła naukowe tworzą innowacje" ogłoszonego przez Ministerstwo Edukacji i Nauki!

Koło Naukowe Psychologii Społecznej UAM (Wydział Psychologii i Kognitywistyki) dzięki finansowaniu zrealizuje projekt „Trening Zastępowania Agresji (TZA) w zakładach karnych, zakładach poprawczych oraz jednostkach wojskowych”. Redaktorem wniosku jest Radosław Trepanowski.

Za drugi nagrodzony projekt „Technologie audiowizualne w edukacji międzykulturowej dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym” odpowiadają Koło Naukowe Medium i Koło Naukowe Mediokratum (Wydział Studiów Edukacyjnych). Redaktorem wniosku jest dr Anna Michniuk.

Minister Edukacji i Nauki zakwalifikował do finansowania 174 projekty na łączną kwotę 9 762 184,99 zł. Laureaci zostali wyłonieni spośród 308 zgłoszonych do konkursu wniosków.

Pełna lista wniosków zakwalifikowanych do finansowania została opublikowana na stronie ministerstwa: Rozstrzygnięcie trzeciej edycji konkursu w ramach programu „Studenckie koła naukowe tworzą innowacje”