Konferencja Wpływ pandemii SARS-CoV-2 na zmieniające się egzystencjalne postawy człowieka. Spojrzenie interdyscyplinarne

Wydział Teologiczny - Zakład Teologii Praktycznej Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz Wydział Prawa Kanonicznego Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie zapraszają na OGÓLNOPOLSKĄ KONFERENCJĘ INTERDYSCYPLINARNĄ: Wpływ pandemii SARS-CoV-2 na zmieniające się egzystencjalne postawy człowieka. Spojrzenie interdyscyplinarne. Konferencja odbędzie się 23 kwietnia 2021 r. w formie online za pośrednictwem Microsoft Teams.

W dobie panującej pandemii, postawy człowieka stały się nowym problemem badawczym na niemalże wszystkich płaszczyznach życia ludzkiego. Z tego powodu zachęcamy do udziału przedstawicieli wszystkich dyscyplin naukowych, zarówno pracowników naukowych, doktorantów i studentów.

Spotkanie będzie miało charakter interdyscyplinarnej wymiany aktualnych badań oraz dyskusji.

Szczegóły na plakacie!