Ogólnopolska Konferencja Naukowa "Nowe technologie w administracji publicznej"

Serdecznie zapraszamy na Ogólnopolską Konferencję Naukową pt. "Nowe technologie w administracji publicznej", która odbędzie się w dniach 11-12 czerwca 2021 r. Organizatorem wydarzenia jest Poznański Kongres Młodych Naukowców oraz Zakład Postępowania Administracyjnego i Sądowoadministracyjnego Wydziału Prawa i Administracji.

Celem konferencji jest stworzenie forum dyskusji dla osób zajmujących się naukowo informatyzacją sektora publicznego, wymiana doświadczeń oraz inspiracja dalszych kierunków badań.

W ramach wydarzenia odbędzie się panel ekspercki oraz kilka paneli studencko-doktoranckich, na których podjęte zostaną zagadnienia rozważane przez prelegentów.

Zgłoszenia na konferencję przyjmowane są do 26 maja 2021 r., poprzez formularz rejestracyjny.

Konferencja odbędzie się w trybie zdalnym, na platformie Clickmeeting.

Więcej informacji wraz z zakresem tematycznym konferencji

W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu na adres e-mail: kongres@amu.edu.pl lub pod numerem telefonu sekretarza konferencji: 669-699-494

Dołącz do wydarzenia na Facebooku

Zapraszamy do udziału!