Znamy zwycięzców wiosennej edycji Kowadło 2.0

W środę popołudniu w Sali Senatu miało miejsce wręczenie nagród zwycięzcom konkursu Kowadło 2.0.  Organizatorem przedsięwzięcia był Parlament Samorządu Studentów UAM.

Ponad 20 zgłoszeń wpłynęło do Kapituły Konkursowej w tegorocznej edycji uczelnianego konkursu na Projekt Budżetowy Kowadło 2.0. Aby wziąć udział wystarczyło stworzyć projekt kulturalny, naukowy, sportowy czy projakościowy, który był nowością w tej edycji. W konkursie mógł wziąć udział każdy student, doktorant czy pracownik naszej Uczelni

W tym roku do konkursu przystąpiło 26 projektów. Przy wyborze kierowaliśmy się głównie tym, co one wnoszą. Zwracaliśmy również uwagę na kosztorysy przedstawionych pomysłów - mówiła Magdalena Adamczak, koordynator konkursu.

Cały artykuł dostępny na Uniwersyteckie.pl

tekst i fot.: Jagoda Haloszka