Data publikacji w serwisie:

Poznańscy liderzy przedsiębiorczości

Poznański Park Naukowo- Technologiczny przyznał tytuły Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości i Najlepszego Przedsiębiorcy w Metropolii Poznań. Organizatorem konkursu jest starosta poznański.

Podczas uroczystości, która odbyła się 10 czerwca dyrektor PPNT dr hab. Jacek Guliński wręczył zwycięzcy w kategorii startup, firmie MNM Diagnostics z o.o., voucher na usługi PPNT w wysokości 5000 zł. Natomiast wyróżnienie trafiło do naszej spółki portfelowej KPMP Solutions sp. z o.o., twórców nowatorskiej belki oporowej o nazwie ReBe.

Dokładniejsza diagnostyka nowotworu, wyrób najefektywniejszej metody terapeutycznej w leczeniu onkologicznym – to naukowy projekt, zwycięskiego startupu, firmy MNM Diagnostics. Wśród tegorocznych liderów, w kategorii mikroprzedsiębiorstwo statuetka trafiła do Medikol Healthcare – autoryzowanego dystrybutora aparatury RTG, a w kategorii mały przedsiębiorca do spółki Drewno Gamrat Grzegorz Marek. Natomiast w kategorii średni przedsiębiorca pierwsze miejsce otrzymała spółka Polychem Systems działająca w branży budowlanej, obuwniczej czy górniczej, do których dostarcza m.in. wysokiej jakości wyroby poliuretanowe.

W dotychczasowych osiemnastu edycjach konkursu udział wzięło łącznie blisko 900 firm.

Fot. www.freepik.com