Data publikacji w serwisie:

Zaproszenie na Global Office Hours

Przedstaw swój startup czołowym inwestorom! W dniach 9-10 grudnia odbędzie się pierwsza edycja Global Office Hours. To wydarzenie online będzie okazją do spotkania inwestorów z Europy, Azji oraz Ameryki, bez wychodzenia z domu. PPNT współorganizuje wydarzenie wraz z projektem Scale-Up Champions, Funduszem Speedup Venture Capital Group oraz Huge Thing.
CZYM JEST GLOBAL OFFICE HOURS?

Global Office Hours to wydarzenie, które łączy inwestorów ze startupami, umożliwiając im wzajemne poznanie i 30-minutową rozmowę o możliwościach inwestycyjnych. Inicjatywa skierowana jest do spółek na wszystkich etapach rozwoju i działających w dowolnej branży. Każdy uczestnik rozmów zostanie wybrany przez zespół analityków, który dopasuje uczestników pod względem możliwości i potrzeb inwestycyjnych takich jak m.in. focus terytorialny, sektor działalności, czy ticket inwestycyjny. Wydarzenie jest bezpłatne, zarówno dla inwestorów, jak i startupów.

INWESTORZY

Obecna sytuacja związana z pandemią uniemożliwia uczestnictwo w stacjonarnych wydarzeniach startupowych, a co za tym idzie founderom trudniej jest dotrzeć do inwestorów, a tym z kolei ciężej jest znaleźć wartościowe spółki. Często wiąże się to ze stratą czasu oraz pieniędzy. Potrzebom obu stron, wychodzi naprzeciw Global Office Hours! Wśród funduszy, które już potwierdziły swoją obecność, czekają na Was m.in. przedstawiciele Creandum, Almaz Capital, Earlybird Venture Capital oraz Tera Ventures. Rozmówcy zostaną dobrani według kryteriów inwestycyjnych funduszy, a także potrzeb oraz etapu rozwoju uczestniczących startupów. Gwarantuje to, że wszystkie spotkania w ramach tego wydarzenia będą dobrze zainwestowanym czasem, dającym możliwość rozmów o potencjalnej inwestycji. Każdy z inwestorów, wśród których są także aniołowie biznesu, odbędzie 2 lub 3 rozmowy z projektami wybranymi dla nich przez zespół analityków.

REJESTRACJA

Wydarzenie jest bezpłatne, zarówno dla inwestorów, jak i startupów. Jeżeli chcesz wziąć udział w wydarzeniu, wystarczy, że wypełnisz jeden z poniższych formularzy rejestracyjnych dostępnych na stronie PPNT.