Data publikacji w serwisie:

Akcja "Pacz Sercem" 2022

Rozpoczęła się akcja "Pacz Sercem" 2022, w ramach której pracownicy, doktoranci i studenci Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu zbierają najpotrzebniejsze rzeczy dla zwierząt.

W tym roku beneficjentem są podopieczni Pilskiego Schroniska dla Zwierząt oraz Fundacji Kejtersi, którą założyła absolwentka Wydziału Nauk Politycznych i Dziennikarstwa. Celem jest zbiórka karmy i innych rzeczy potrzebnych zwierzakom. Mogą być to np. smycze, legowiska, lekarstwa, przysmaki itp.

Zachęcamy do wsparcia akcji, gdyż w tym roku wszystkie obiekty w kraju borykają się z dodatkowymi potrzebami z powodu wojny w Ukrainie, skąd przywiezionych zostało bardzo wiele potrzebujących zwierząt.

Osoby chcące wesprzeć akcję mogą zrobić poprzez przywiezienie potrzebnych rzeczy do holu Wydziału Nauk Politycznych i Dziennikarstwa (ul Uniwersytetu Poznańskiego 5, 61-614 Poznań), dokonanie zakupu w wybranym przez siebie sklepie internetowym i skierowanie przesyłki na powyższy adres lub wpłaty poprzez portal Zrzutka.

Na zdjęciach:

  1. Miejsce zbiórki na Wydziale Nauk Politycznych i Dziennikarstwa.
  2. 16-letni pies Piccolo, któremu udało się pomóc w efekcie ubiegłorocznej zbiórki. W listopadzie ubiegłego roku opuścił schronisko Miluszków w Pile, gdzie spędził 6 długich lat.