Spotkanie władz rektorskich z parlamentarzystami z Wielkopolski

Jak co roku parlamentarzyści ziemi wielkopolskiej spotkali się  z władzami rektorskimi Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. W rozmowie uczestniczyli także: wojewoda wielkopolski Zbigniew Hoffmann, wicemarszałek województwa wielkopolskiego Wojciech Jankowiak oraz zastępca prezydenta miasta Poznania Mariusz Wiśniewski.

W trakcie spotkania w Sali Lubrańskiego Collegium Minus UAM parlamentarzyści mogli zapoznać się z najważniejszymi zamierzeniami władz rektorskich w 2018 roku. Przedstawiona została także informację o stanie realizacji programu wieloletniego „Uniwersytet im. Adama Mickiewicza 2004 - 2019”. Rozmawiano także o przygotowaniach do jubileuszu 100-lecia Uniwersytetu Poznańskiego.