Dni Doktoranta i Doktorantki UAM 2024

Drogie Doktorantki i drodzy Doktoranci!

Mamy ogromną przyjemność zaprosić Was na Dni Doktoranta i Doktorantki UAM 2024, które odbędą się w dniach 7-8 czerwca 2024 r., przy czym wydarzenie pierwszego dnia będzie miało charakter hybrydowy (stacjonarnie w Sali A, Kampus Ogrody, Budynek E, ul. Szamarzewskiego 89, Poznań oraz online poprzez platformę MS Teams), natomiast drugiego dnia charakter wyłącznie zdalny poprzez platformę MS Teams.

Zachęcamy przy tym do udziału stacjonarnego pierwszego dnia, ponieważ nie wszystkie prelekcje będą transmitowane. Szczegółowe informacje w tym zakresie jeszcze przekażemy!

Z okazji Dni Doktoranta i Doktorantki UAM przygotowaliśmy dla Was wiele ciekawych prelekcji oraz szkoleń! Zapoznajcie się z harmonogramem wydarzenia, aby przekonać się o tym samodzielnie! Linki do poszczególnych szkoleń i spotkań online zostaną rozesłane przed wydarzeniem na Wasze uczelniane skrzynki mailowe. Wstęp na wydarzenie jest wolny i nie wymaga z Waszej strony dokonywania zapisów.

Liczymy na Waszą obecność na Dniach Doktoranta i Doktorantki UAM 2024!

Pozdrawiamy serdecznie!

Samorząd Doktorantów UAM

Harmonogram wydarzenia

Piątek, 7.06.2024

Sala A, Kampus Ogrody, Budynek E, ul. Szamarzewskiego 89, Poznań

09:00-09:10
Oficjalne rozpoczęcie Dni Doktoranta i Doktorantki UAM

09:10-10:10
Po co Doktorantom Samorząd? Czyli o roli Samorządu w życiu społeczności doktoranckiej
Uczelniana Rada Doktorantów UAM, Poznańskie Porozumienie Doktorantów i Krajowa Reprezentacja Doktorantów

10:15-11:15
Dlaczego warto mieć poczucie humoru?
prof. UAM dr hab. Łukasz Donaj

11:15-12:00
Przerwa kawowa

12:00-13:45