Świąteczna akcja charytatywna – pomagamy dr Wagner

Zachęcamy do dołączenia do świątecznej akcji charytatywnej doktorantek i doktorantów Szkoły Nauk o Języku i Literaturze UAM wspierającej dr Agnieszkę Wagner - członkinię społeczności akademickiej UAM.

Dr Agnieszka Wagner, wykładowczyni Wydziału Neofilologii UAM, od ponad 10 lat walczy z chorobą nowotworową. Pomóżmy jej sfinansować niezbędną terapię!

Wpłacać można przez specjalną skarbonkę na siepomaga.pl: https://www.siepomaga.pl/agnieszka-wagner-snjil-uam

Dr Wagner można też pomóc poprzez udział w licytacjach zamieszczanych w grupie na Facebooku:

Każdy może tam wylicytować wystawione przedmioty lub sam zgłosić przedmiot, który inni będą mogli wylicytować: książkę, rękodzieło, voucher na usługę. Zwycięska kwota zasili zbiórkę.

Do włączenia się do akcji zachęcamy wszystkich: doktorantki i doktorantów, studentki i studentów, pracowniczki i pracowników, absolwentki i absolwentów UAM, jak i osoby niezwiązane z naszą uczelnią - im więcej, tym lepiej! Każda kwota się liczy.