Data wydarzenia: -

Dzień Doktoranta i Doktorantki

W dniach 10-12 marca 2023 r., w formie stacjonarnej oraz online, odbędzie się Dzień Doktoranta i Doktorantki UAM. Wydarzenie organizowane jest przez Samorząd Doktorantów Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Na uczestników czeka masa ciekawych szkoleń oraz spotkań. To okazja nie tylko do zdobycia przydatnej wiedzy, ale również do zintegrowania się społeczności Doktorantek i Doktorantów naszego Uniwersytetu.

10 marca w wydarzeniu będzie można uczestniczyć w formie stacjonarnej (Wydział Biologii, sala B) oraz online. 11-12 marca spotkamy się wirtualnie.

Linki do poszczególnych szkoleń i spotkań online zostaną rozesłane przed wydarzeniem na Wasze uczelniane skrzynki mailowe, a także umieszczone będą w sekcji komentarzy pod postem na FB poświęconym Dniu Doktoranta i Doktorantki UAM (zobacz post).

Zachęcamy do zapoznania się z programem wydarzenia:

Program wydarzenia „Dzień Doktoranta i Doktorantki UAM” (.pdf)