Data wydarzenia: -

IV Forum Uczelnianych Pełnomocników ds. Osób z Niepełnosprawnościami

W dniach 27-28 lutego br. na Wydziale Historycznym odbędzie się IV Forum Uczelnianych Pełnomocników ds. Osób z Niepełnosprawnościami "Innowacyjne rozwiązania we wspieraniu osób z niepełnosprawnościami w szkolnictwie wyższym". Do udziału w tym wydarzeniu zapraszamy pełnomocników, pracowników biur ds. osób z niepełnosprawnościami oraz studentów zrzeszonych w organizacjach działających na rzecz studentów z niepełnosprawnościami.

W Forum wezmą udział przedstawiciele uczelni o różnym poziomie zaawansowania wsparcia dla studentów z niepełnosprawnościami. Planowane sesje warsztatowe mają za zadanie udostępniać uczestnikom specjalistyczną wiedzę w zależności od ich potrzeb.

Termin:
27-28 lutego 2019 r. (środa-czwartek)

Miejsce:

Wydział Historyczny UAM
ul. Umultowska 89d, 61-614 Poznań

Koszt udziału:
/ osoba

Opłata nie obejmuje:

• zakwaterowania i śniadań,
  • transportu z miejsca zakwaterowania na miejsce obrad konferencyjnych.

W trakcie forum zapewniamy:

• pomoc wolontariuszy przez cały czas trwania konferencji, w tym pomoc w dotarciu na miejsce konferencji,
  • wykład w sali wyposażonej w pętlę induktofoniczną,
  • tłumacza języka migowego (po uprzednim zgłoszeniu takiej potrzeby przez uczestników_czki),
  • stenotypistę,
  • materiały konferencyjne, również w powiększonym druku lub w formie cyfrowej (po uprzednim zgłoszeniu takiej potrzeby przez uczestników_czki),
  • catering podczas przerw kawowych i obiadowych z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb (po uprzednim zgłoszeniu),
  • certyfikat udziału w konferencji.

Zgłoszenia na Forum:

• WYŁĄCZNIE poprzez wypełnienie formularza on-line dostępnego pod linkiem: https://goo.gl/forms/0vgP1Fy9pZmKLyC82
  • Ze względu na zakres tematyczny i ogólnopolski zasięg wydarzenia liczba miejsc jest ograniczona – z jednej uczelni możemy przyjąć maksymalnie trzy zgłoszenia.

Opłata za udział:

Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu
ul. Wieniawskiego 1, 61-712 Poznań
Nr konta (BZ WBK): 77 1090 1362 0000 0000 3601 7903
Tytułem: K00000667 – imię i nazwisko

• Wpłata stanowi potwierdzenie udziału w konferencji. Brak wpłaty oznacza rezygnację z udziału.
  • Faktura VAT za opłacenie udziału w konferencji będzie gotowa do odbioru w trakcie konferencji pod warunkiem prawidłowego podania danych do faktury przez Uczestnika w formularzu zgłoszeniowym.
  • Istnieje możliwość wystawienia fraktury pro-forma tylko po wcześniejszym zgłoszeniu takiej potrzeby w formularzu zgłoszeniowym.

Dodatkowych informacji udzielają:

Krzysztof Osóbka
e-mail: krzysztof.osobka@amu.edu.pl tel. 782 667 073

Anna Rutz
e-mail: arutz@amu.edu.pl tel.: 602 611 289

Program ramowy oraz zaproszenie na Forum w załączeniu.

Nazwa Data
Plik umieścił(a)
Pobierz plik
IV Forum Pełnomocników - ZAPROSZENIE.pdf 16.01.2019 Marta Grunwald