Data publikacji w serwisie:

Stypendia Fulbrighta – spotkanie informacyjne

Polsko-Amerykańska Komisja Fulbrighta otworzyła nabór wniosków do programów stypendialnych Fulbrighta na wyjazd do USA: Graduate Student Award 2024-25, Junior Research Award 2024-25, Senior Award 2024-25, STEM Impact Award 2023-24 oraz nowość – Fulbright Research Award at Stanford University School of Medicine 2024-25. Program Fulbrighta to największy program wymiany naukowej i kulturowej Stanów Zjednoczonych, który w Polsce działa już od ponad 60 lat.

Zapraszamy na spotkanie informacyjne (w języku polskim) dotyczące stypendiów Fulbrighta, skierowane do osób zainteresowanych ofertą programową Polsko-Amerykańskiej Komisji Fulbrighta na wyjazdy na studia oraz badania naukowe do USA (osoby na studiach, również doktoranckich, oraz osoby po doktoracie). Spotkanie poprowadzi dr Paweł Korpal – adiunkt na Wydziale Anglistyki UAM, Ambasador Programu Fulbrighta w Poznaniu. Prowadzący przedstawi ofertę stypendialną, omówi kryteria oceny wniosków i podpowie, jak wzmocnić swoją aplikację.

Spotkanie odbędzie się 17 marca 2023 r. (piątek) o godz. 11:30-12:45 w Auli Collegium Heliodori Święcicki (ul. Grunwaldzka 6, Poznań). Wstęp wolny, bez rejestracji.

Szczegółowe informacje o ofercie Komisji Fulbrighta znajdują się pod tym linkiem.

Wszelkie pytania dotyczące wydarzenia prosimy kierować do dra Pawła Korpala: pkorpal@amu.edu.pl.