III Dzień Zdrowia Psychicznego

Trwają przygotowania do trzeciej edycji Dnia Zdrowia Psychicznego na UAM, który odbędzie się 18 października 2024 r.

W ramach tego wydarzenia planujemy przygotować dla Państwa – Pracowniczek i Pracowników UAM – wykład dotyczący sytuacji trudnych emocjonalnie w obszarze relacji i kontaktu z osobami studiującymi na naszej Uczelni.

W związku z tym bardzo prosimy o wypełnienie anonimowego formularza, który pozwoli nam rozpoznać trudności, z którymi najczęściej mierzą się w kontaktach z osobami studiującymi pracownicy naszego Uniwersytetu, dotychczasowe sposoby radzenia sobie z tymi trudnościami oraz potrzeby wsparcia i poszerzenia zakresu rozumienia tych sytuacji.

Link do ankiety: https://forms.office.com/e/TwJw6Ai11E

W imieniu Rady ds. wsparcia psychologicznego UAM,
Prof. dr hab. Lidia Cierpiałkowska, Pełnomocniczka Rektora ds. wsparcia psychologicznego,
Agata Kaźmierska, Kierowniczka Poradni Rozwoju i Wsparcia Psychicznego UAM