Data publikacji w serwisie:

„Porozmawiajmy o studiach”: spotkaj się ze studentami UAM

Wiosenne spotkania z kandydatami na studia odbędą studenci UAM! „Porozmawiajmy o studiach” to cykl spotkań. To doskonały czas i miejsce, aby poznać ofertę edukacyjną Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Podczas spotkania mówimy też o systemie wsparcia studentów oraz możliwościach rozwoju osobistego.

W kwietniu i w maju w spotkaniach wezmą udział studenci UAM. Studenci reprezentujący wydziały takie jak: WPiA, WN, WB, WFPiK, opowiedzą o swoich kierunkach. Wybrane kierunki nie są przypadkowe, ponieważ otrzymujemy sporo pytań o nie.

28 kwietnia Barbara Krzyżanowska odpowie na Wasze pytania dotyczące Wydziału Neofilologi, szczególnie o skandynawistyce. 16 maja w Welcome Center zagości Mirela Król z Wydziału Biologii, która opowie o biotechnologii. Tego dnia Kornelia Starczewska opowie też o Międzyobszarowych Indywidualnych Studiach Humanistycznych i Społecznych.

Jeszcze w maju, dokładnie 30 maja porozmawiacie o Wydziale Filologii Polskiej i Klasycznej z Oliwią Filip, która studiuje filologię polską. 16 czerwca zapraszamy natomiast na spotkanie z Natalią Przewoźniak, która opowie o prawie i filologii hiszpańskiej. Zdradzi też, jak skutecznie łączyć studia na więcej niż jednym kierunku.

Spotkania odbywają się w centrum Poznania w nowoczesnych wnętrzach Welcome Center.

Jak zapisać się na zajęcia? Wystarczy wypełnić formularz. Rejestracja odbywa się do wyczerpania limitu miejsc.

Szczegóły dostępne tutaj.