Data publikacji w serwisie:

Bądź z nami podczas Dnia Kandydata - bądź z nami online

Wyjątkowe czasy wymagają stosowania wyjątkowych rozwiązań. Dotyczy to także działań rekrutacyjnych. Dlatego dla wszystkich zainteresowanych rozpoczęciem studiów na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu przygotowaliśmy Dzień Kandydata w nowej, wyjątkowej formie. Spotkamy się z Wami online, aby opowiedzieć o UAM.

Dzień Kandydata na UAM odbędzie się 30 maja. Wybraliśmy sobotę, aby każdy z Was mógł bez przeszkód przyłączyć się udziału w wydarzeniu. Relację podzieliliśmy na dwie części.

Część główna wydarzenia odbędzie się w godzinach 10:00-13:00 na profilu uczelni na Facebooku.

Będzie to prezentacja najważniejszych zagadnień dotyczących rekrutacji, studiowania, pomocy materialnej czy organizacji studenckich. Podczas każdego wystąpienia głos zabiorą nasi eksperci.

Plan spotkania:

10.00 - 10.20 Powitanie przez Rektora JM i Rektor ds. Studenckich
10.20 - 10.40 UAM – fakty i liczby
10.40 - 11.10 Zasady rekrutacji
11.10 - 11.30 Samorząd i organizacje studenckie
11.30 - 11.50 Sprawy materialne
11.50 - 12.10 Wyjazdy zagraniczne
12.10 - 12.30 Wirtualna wycieczka po UAM
12.30 - 13.00 Część w języku angielskim dla kandydatów zagranicznych.  

W drugiej części, która rozpocznie się w okolicach godziny 13, zaprosimy Was do "spotkań" na Wydziałach. W planach są relacje live i filmy. Charakter tych wydarzeń będzie bardzo swobodny, abyście czuli się komfortowo i bez stresu zapoznali się z uczelnią. W końcu to miejsce Waszych przyszłych studiów!

Studenci, wykładowcy - będą do Waszej dyspozycji i postarają się Was przekonać, że warto postawić na UAM i jesienią spotkać się w gronie studentów.

UAM organizował już Dzień Kandydata w roku 2018 i 2019. Wydarzenie odbywało się na Morasku w październiku.Teraz,gdy wszystkie spotkania w tradycyjnej formie zostały zawieszone lub przeniesione do sieci, uznaliśmy, że spotkanie online będzie odpowiedzią na Wasze potrzeby! Wierzymy, że skorzystają z niego kandydaci, którzy będą zdawać maturę w tym, a nawet w przyszłym roku!

Wszystkim, którzy już teraz chcieliby dowiedzieć się nieco więcej o studiach i naszej ofercie edukacyjnej - polecamy blog oraz Platformę Maturzysty - one powstały właśnie z myślą o Was!