Data publikacji w serwisie:

Będziesz w Warszawie? Odwiedź stoisko UAM

Mieszkasz w Warszawie lub w okolicy i szukasz sposobności, aby poznać ofertę uczelni z innych miast? Jeśli interesuje Cię propozycja Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, koniecznie odwiedź nasze stoisko podczas targów edukacyjnych.

Wystarczy, że zarezerwujesz sobie trochę czasu 22 lub 23 kwietnia. Będziemy czekać na Was w centrum wystawienniczym EXPO XXI przy ul. Prądzyńskiego w Warszawie.

Zarówno w piątek, jak i w sobotę będziemy czekać na Was z dużą porcją informacji o uczelni, kierunkach i możliwościach, jakie stwarza UAM. Przygotowaliśmy broszury informacyjne, z których dowiecie się najważniejszych rzeczy. Podczas targów możecie pytać nas o 200 kierunków i specjalności, które proponujemy kandydatom na studia. Czekać na Was będą również gadżety promujące rekrutację.

Zauważyliśmy też, że  wielu z Was chce nie tylko poznać ofertę uczelni, ale też porozmawiać o swojej przyszłości. Zdarza się, że rozmawiamy z osobami, które jeszcze nie wiedzą, czym zająć się w przyszłości. Dlatego zaprosiliśmy do współpracy kierownik Biura Karier UAM - Dorotę Pisulę. Jest certyfikowanym doradcą i podczas warszawskich targów edukacyjnych poświęci Wam swój czas!

Zapraszamy!