Data publikacji w serwisie:

Chcesz dowiedzieć się, jak wyglądają studia na Wydziale Biologii?

Jesteś w klasie o profilu związanym z biologią? Twoim ulubionym przedmiotem szkolnym jest biologia? Przedmiot dodatkowy, który zdajesz na maturze to biologia? Czujesz, że ta dziedzina to Twoja przyszłość? Musisz dołączyć do naszego spotkania!

Jeśli już wiesz, że w październiku rozpoczniesz studia związane z biologią, dołącz do nas 16 maja i posłuchaj o Wydziale Biologii UAM. Tego dnia o godzinie 11:00 w Welcome Center (ul. św. Marcin 78) będzie czekać na Ciebie studentka Wydziału Biologii. Mirela Król jest na III rok biotechnologii.

Podczas spotkania opowie o swoim kierunku, ale także o innych propozycjach studiów na swoim wydziale. Powie też o  programach studenckich oraz funkcjonowaniu Wydziału Biologii.

Zapisz się na spotkanie

Spotkanie odbywa się w ramach cyklu "Porozmawiajmy o studiach". Chęć udziału należy zgłosić, wypełniając formularz. Możliwa jest rezerwacja miejsc indywidualnych oraz grupowych (grupa do 25 osób). Po wypełnieniu formularza należy poczekać na kontakt organizatora.

Jesteśmy przekonani, że nasi Goście wyjdą ze spotkania usatysfakcjonowani, ponieważ zadbaliśmy o różnorodność tematów. W programie znalazła się prezentacja ogólna UAM, a także informacje o ofercie edukacyjnej. Trochę czasu i uwagi poświęcimy także procedurze rekrutacyjnej. Opowiemy o wsparciu, jakie uczelnia zapewnia studentom oraz powiemy o projektach dla studentów.

Przewidujemy też czas na pytania i liczymy, że będzie ich sporo.