Data publikacji w serwisie:

Chcesz porozmawiać o studiach na UAM? Ostatnie dwa terminy w czerwcu

Chcesz porozmawiać o studiach na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu? Potrzebujesz wyjaśnień w sprawie procesu rekrutacji? Weź udział w spotkaniu w ramach cyklu "Porozmawiajmy o studiach".

Zaplanowaliśmy dwa spotkania w czerwcu, podczas których przedstawimy uczelnię oraz zasady rekrutacji na UAM. To nie wszystko.

16 czerwca zapraszamy na spotkanie z Natalią Przewoźniak, która opowie o prawie i filologii hiszpańskiej. Zdradzi też, jak skutecznie łączyć studia na więcej niż jednym kierunku. Natalia to studentka Międzyobszarowych Indywidualnych Studiów  Humanistycznych i Społecznych. Podpowie, jak przygotować się do rozmowy rekrutacyjnej.

Zapisz się na spotkanie

20 czerwca w spotkaniu weźmie udział Dorota Pisula -kierownik Biura Karier UAM, doradca zawodowy, Certyfikowany Trener FRIS®. W ramach wydarzenia odbędą się warsztaty "Rozwiń swój talent".

Zapisz się na spotkanie


Dla pewnych i niezdecydowanych

Jeśli już zdecydowałeś, że w nowym roku akademickim rozpoczniesz swoją studencką przygodę z Uniwersytetem im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, to spotkanie dla Ciebie. Jeśli nadal zajmujesz się rozpoznaniem i porównujesz oferty krajowych uczelni, także powinieneś do nas dołączyć. Dlaczego? Przygotowaliśmy scenariusz, który sprosta oczekiwaniom większości kandydatów na studia.

Co w programie?

Jesteśmy przekonani, że nasi Goście wyjdą ze spotkania usatysfakcjonowani, ponieważ zadbaliśmy o różnorodność tematów. W programie znalazła się prezentacja ogólna UAM, a także informacje o ofercie edukacyjnej. Trochę czasu i uwagi poświęcimy także procedurze rekrutacyjnej. Opowiemy o wsparciu, jakie uczelnia zapewnia studentom oraz powiemy o projektach dla studentów.

Przewidujemy też czas na pytania i liczymy, że będzie ich sporo.