Czekamy na Was na targach edukacyjnych

Jesteś uczniem szkoły średniej? Zdajesz maturę w 2022 roku? W najbliższych miesiącach czekają Cię ważne decyzje związane z przyszłością? Doskonale. Dołącz do nas podczas targów edukacyjnych i poznaj Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Tegoroczna edycja Salonu Maturzystów organizowanego przez Perspektywy odbędzie się jako wydarzenie online. Przygotujemy wirtualne stoisko połączone z czatem na żywo. Dzięki temu  będziecie mogli zapytać nas o wszystkie ważne dla Was sprawy.

Natomiast na stoisku UAM znajdziecie materiały informacyjne i promocyjne. Otrzymacie pakiet informacji o ofercie edukacyjnej oraz zasadach rekrutacji. Zadbamy też o to, żebyście mogli lepiej poznać naszą poznańską uczelnię.

Będziemy do Waszej dyspozycji przez 4 dni. Od godziny 10 do 15 będziemy odpowiadać na Wasze pytania i informować o tym, co możemy Wam zaoferować jako studentom UAM.

Jeśli więc planujecie rozpoczęcie studiów w kolejnym roku akademickim - dołączcie do nas!

Będziemy: