Drzwi Otwarte na Wydziale Fizyki UAM

29 lutego 2020 roku o godz. 11.00, w Auli Maxima na Wydziale Fizyki Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, odbędą się Drzwi Otwarte dla wszystkich kierunków prowadzonych przez wydział, Jeżeli chcesz dowiedzieć się, jak wyglądają studia na kierunkach: Akustyka, Reżyseria Dźwięku, Biofizyka, Fizyka, Fizyka Medyczna,Technologie Komputerowe, Astronomia, przyjdź tego dnia do siedziby wydziału.

Wydział Fizyki UAM
ul. Uniwersytetu Poznańskiego 2 (dawniej ul.Umultowska 85),
61-614 Poznań

W trakcie tego spotkania zostaną przedstawione wszystkie najważniejsze informacje o poszczególnych kierunkach studiów, o możliwościach zatrudnienia po ich zakończeniu oraz zasadach rekrutacji (Reżyseria Dźwięku).

Drzwi Otwarte odbywać się będą w trakcie wydarzenia Sound Art Festival. Szczegółowe i aktualne informacje o wydarzeniu znajdują się na stronie: www.soundartfestiwal.pl

Sound Art Festival będzie okazją do spotkania przedstawicieli i reprezentantów branży muzycznej na rynku Polskim ze studentami uczelni wyższych Uniwersytetu Adama Mickiewicza, Akademii Muzycznej oraz Uniwersytetu Artystycznego.

W trakcie festiwalu odbędzie się cykl kilkudziesięciu spotkań autorskich, warsztatów, prelekcji, prezentacji nowych technologii, koncertów muzycznych, pokazów artystycznych i wystaw sztuki. Sound Art Festival jest unikatowym projektem w skali kraju, które ukaże duży potencjał regionu Wielkopolski wraz z silną reprezentacją Wyższych Uczelni oraz bogate środowisko branży muzycznej.

Patronat honorowy nad tym wydarzeniem objęli:

• Marszałek Województwa Wielkopolskiego
  • Prezydent m. Poznania
  • Rektor Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza,
  • Rektor Uniwersytetu Artystycznego,
  • Rektor Akademii Muzycznej.

Patroni medialni:

• TVP3