Drzwi Otwarte Wydziału Neofilologii UAM

Chcesz studiować filologie obce? Interesują Cię języki obce, ale chcesz poznać także kulturę i literaturę zagraniczną? Wybierz jeden z kilkunastu kierunków oferowanych przez Wydział Neofilologii. 27 marca możesz lepiej poznać wydział.

Kandydatki i kandydatów na studia na Wydziale Neofilologii serdecznie zapraszamy na Drzwi Otwarte, które odbędą się w sobotę 27 marca 2021r. Ze względu na obecną sytuację spotkanie będzie odbywało się online. Wydział przygotował jednak bardzo ważne dla kandydatów informacje. Do dyspozycji kandydatów będą też osoby odpowiadające za dany kierunek.

Przede wszystkim na profilu FB ukaże się post z nazwami jednostek Wydziału Neofilologii, w których prowadzony jest dany kierunek/specjalność.

Od godziny 10:00 kandydatki i kandydaci na studia będą kierowani na profile jednostek na Facebooku, gdzie będą mogli zapoznać się z ofertą dydaktyczną oraz zasadami przyjęć na poszczególne kierunki i specjalności w roku akademickim 2021/2022.

Wtedy będzie też okazja do porozmawiania na czacie z osobami reprezentującymi daną jednostkę.

Organizatorzy będą do dyspozycji do godziny 11, warto o tym pamiętać.

Link do wydarzenia