Data publikacji w serwisie:

Dzień Kandydata na UAM

Jesteś przyszłą maturzystką/przyszłym maturzystą? Przed Tobą wybór uczelni, a najpierw wybór przedmiotów maturalnych? Poszukujesz informacji o UAM? A może chcesz się tylko upewnić, że UAM to dobry wybór? Chcemy Ci to ułatwić!

Zapraszamy 3 grudnia na Dzień Kandydata online. Tym razem wydarzenie odbędzie się na specjalnie przygotowanej platformie internetowej adresowanej do maturzystek i maturzystów oraz wszystkich zainteresowanych studiowaniem na UAM.

Przejdź do platformy

Scena główna na platformie ruszy o godz. 13.00. Można będzie dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy o samej uczelni, procesie rekrutacji, warunkach studiowania, pomocy materialnej, organizacjach studenckich czy wymianie zagranicznej.

Wszystkie wydziały UAM zarówno poznańskie, jak i w Kaliszu oraz filie w Gnieźnie, Pile i Słubicach będą miały swoje wizytówki na platformie. Kandydaci i kandydatki będą mogli znaleźć w każdej z nich wykaz kierunków, ciekawostki, krótki film, wykład naukowy czy informacje o prowadzonych na wydziałach badaniach naukowych. Od 14.15 zainteresowani będą mogli uczestniczyć w specjalnych wideorozmowach wydziałowych lub kierunkowych, gdzie znajdą odpowiedzi na wszelkie pytania dotyczące studiów.

Aby wziąć udział w Dniu Kandydata należy zarejestrować się na platformie: https://dzienkandydata.amu.edu.pl/info

Dzień Kandydata online uczelnia organizuje już po raz czwarty. Ostatnia edycja online dotarła do 18 tys. użytkowników. Po raz pierwszy do kontaktu z zainteresowanymi, uczelnia wykorzysta specjalnie przygotowaną platformę, na którą będzie można wejść także po zakończeniu Dnia Kandydata, aż do następnej, majowej edycji.

Osoby, które już teraz chciałyby dowiedzieć się więcej o ofercie UAM mogą śledzić dedykowany im Blog Kandydata (http://blogkandydata.amu.edu.pl/) zaglądać na stronę uczelni (www.amu.edu.pl), polubić nasze kanały w mediach społecznościowych i dołączyć do specjalnego wydarzenia: https://www.facebook.com/events/421869712762780

Do zobaczenia!