Data publikacji w serwisie:

Najlepsi otrzymują grant na wymarzone badania

Chcesz prowadzić badania naukowe już na początku uniwersyteckiej edukacji? Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu stworzył możliwości naukowe i badawcze studentom rozpoczynającym naukę. Odpowiedzią na te potrzeby jest program BEST Student.

Dzięki niemu możesz pozyskać grant na własny projekt badawczy, popracować nad znajomością języka obcego, poznać autorytety badawcze oraz wymienić się doświadczeniami z innymi studentami.

Jeśli jesteś laureatem ogólnopolskiej olimpiady przedmiotowej lub zdałeś maturę z bardzo dobrym wynikiem, nie czekaj – aplikuj!

BESTStudentGrant to konkurs grantowy, w którym możesz pozyskać grant w wysokości 5 000 zł na realizację własnego projektu badawczego. Kapituła konkursu wybiera 15 najlepszych projektów. Dzięki pieniądzom z grantu  możesz sfinansować udział w konferencjach, warsztatach, kupić niezbędną literaturę czy oprogramowanie.

BESTStudentSeminar to szansa na wymianę doświadczeń z innymi studentami prowadzącymi badania.. Podczas seminarium są prezentowane i omawiane wyniki realizowanych studenckich projektów badawczych.

BESTStudentLanguage pozwoli Ci udoskonalić wybrany język obcy. Zajęcia są dostosowane do potrzeb i preferencji studentów.

BESTStudentCAMP to bezpłatna szkoła letnia, podczas której nauczysz się wypełniać wnioski o granty, poznasz etykietę akademicką. Dzięki spotkaniom z autorytetami badawczymi określisz ścieżkę kariery naukowej, a także zintegrujesz się z rówieśnikami o podobnych pasjach.

Chcesz dowiedzieć się więcej o programie Best Student? Przejdź na stronę Best Student.

Program Best Student w praktyce: