Data publikacji w serwisie:

Odwiedź nasz blog i dowiedz się więcej o kierunkach studiów!

W 2021 roku zdajesz maturę i wybierasz się na studia? Nie masz jeszcze sprecyzowanych planów na przyszłość i wciąż szukasz kierunku studiów, które będą nie tylko nauką, ale także pasją? Chcemy pomóc Ci w podjęciu decyzji.

Rozumiemy, jak to ważna dla Ciebie decyzja i jak trudno ją podjąć. Spokojnie, na szczęście masz jeszcze czas, aby poznać możliwości i dowiedzieć się więcej o interesujących Cię kierunkach. Zdajemy sobie sprawę, że oferta UAM jest bardzo bogata. W końcu to propozycje ponad 20 wydziałów. Każdy z nich oferuje kilka kierunków, a te dzielą się jeszcze na specjalności.

Brzmi skomplikowanie? Na szczęście wcale takie nie jest. Specjalnie dla Was na naszym blogu poświęcimy bardzo dużo uwagi kierunkom studiów. Postanowiliśmy podzielić je według dziedzin. To znacznie ułatwia odszukanie tych, które Was interesują.

W opisach znajdziecie informacje o studiach, programie, wypowiedzi osób, które odpowiadają merytorycznie za program studiów, ale też informacje o ścieżkach kariery zawodowej. Umieszczamy tez linki do wyszukiwarki kierunku w której znajdziecie indywidualne warunki rekrutacji. Kierujemy też na stronę wydziału, który prowadzi kierunek. Dzięki temu w jednym poście zebraliśmy wszystkie ważne informacje. Są na wyciągnięcie ręki, wystarczy jeden klik.

Oczywiście, postaramy się przygotować pakiet informacyjne dla jak największej liczby kierunków znajdujących się w ofercie UAM. Jeśli jednak nie możecie doczekać się, tego, na którym Wam zależy - napiszcie w komentarzu, jego nazwę.

Dowiedz się więcej o wybranych kierunkach społecznych!