Odwiedź stoisko UAM na Targach Edukacyjnych w Poznaniu!

Targi edukacyjne to wydarzenie, które na dobre wpisało się w szkolne kalendarze. Kolejne roczniki maturzystów odwiedzają targi edukacyjne, aby na stoiskach uczelni dowiedzieć się więcej o możliwościach i kierunkach kształcenia. Po wielomiesięcznej przerwie wracamy do Was w realu!

Podczas targów spotkamy się i porozmawiamy na żywo o Waszych planach, obawach i naszych propozycjach. Targi edukacyjne 2022 rozpoczynamy od stoiska na Międzynarodowych Targach Poznańskich. Znajdziecie nas 11 i 12 marca (piątek i sobota), w godz. 10-18, w hali nr 5 na stoisku 134.

Zarówno w piątek, jak i w sobotę będziemy czekać na Was z dużą porcją informacji o uczelni, kierunkach i możliwościach, jakie stwarza UAM. Przygotowaliśmy broszury informacyjne, z których dowiecie się najważniejszych rzeczy. Podczas targów możecie pytać nas o 200 kierunków i specjalności, które proponujemy kandydatom na studia. Czekać na Was będą również gadżety promujące rekrutację.

Zapraszamy!