Data publikacji w serwisie:

Planujesz studia na Wydziale Filologii Polskiej i Klasycznej? Spotkaj się z nami

Poznaj WFPiK

Tym razem zapraszamy Cię na spotkanie ze studentką tego wydziału. Spotkanie odbędzie się 30 maja w siedzibie Welcome Center UAM (ul. Święty Marcin 78). Rozpocznie się o godzinie 11:00 i potrwa około godziny. W tym czasie Oliwia Filip, studentka filologii polskiej opowie o swoim kierunku oraz o Wydziale Filologii Polskiej i Klasycznej. Dowiesz się od niej, jakie propozycje naukowe i badawcze oferuje wydział oraz jak wygląda działalność studencka.

Jak dołączyć do spotkania?

Spotkanie odbywa się w ramach cyklu "Porozmawiajmy o studiach". Chęć udziału należy zgłosić, wypełniając formularz. Możliwa jest rezerwacja miejsc indywidualnych oraz grupowych (grupa do 25 osób). Po wypełnieniu formularza należy poczekać na kontakt organizatora.

Jesteśmy przekonani, że nasi Goście wyjdą ze spotkania usatysfakcjonowani, ponieważ zadbaliśmy o różnorodność tematów. W programie znalazła się prezentacja ogólna UAM, a także informacje o ofercie edukacyjnej. Trochę czasu i uwagi poświęcimy także procedurze rekrutacyjnej. Opowiemy o wsparciu, jakie uczelnia zapewnia studentom oraz powiemy o projektach dla studentów.

Zapisz się na spotkanie

Przewidujemy też czas na pytania i liczymy, że będzie ich sporo.

Oferta Wydziału Filologii Polskiej i Klasycznej