Data publikacji w serwisie:

Porozmawiajmy o UAM w murach uczelni! Spotkania dla kandydatów na studia

Jesteś w klasie maturalnej i najbliższe miesiące oznaczają dla Ciebie wyjątkowo intensywny czas? Chcesz pogodzić naukę do egzaminów z wyborem studiów? Rozważasz studia na UAM i chcesz lepiej poznać uczelnię? Zapraszamy na cykliczne spotkania dla kandydatów. Najbliższe już w ten piątek, 22 marca!

Jeśli już zdecydowałeś, że w nowym roku akademickim rozpoczniesz swoją studencką przygodę z Uniwersytetem im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, to spotkanie dla Ciebie. Jeśli nadal zajmujesz się rozpoznaniem i porównujesz oferty uczelni, także powinieneś do nas dołączyć. Dlaczego? Przygotowaliśmy scenariusz, który sprosta oczekiwaniom większości kandydatów na studia.

Co w programie?

Jesteśmy przekonani, że nasi Goście wyjdą ze spotkania usatysfakcjonowani, ponieważ zadbaliśmy o różnorodność tematów. W programie znalazła się prezentacja ogólna UAM, a także informacje o ofercie edukacyjnej. Trochę czasu i uwagi poświęcimy także procedurze rekrutacyjnej. Opowiemy o wsparciu, jakie uczelnia zapewnia studentom oraz powiemy o projektach dla studentów.

Przewidujemy też czas na pytania i liczymy, że będzie ich sporo.

Zapisz się na spotkanie!

„Porozmawiajmy o studiach” to cykl spotkań. Harmonogram zakłada przynajmniej jedno spotkanie w miesiącu. Odbywają się one w siedzibie Welcome Center przy ulicy Święty Marcin 78. Prezentacja trwa około godziny. Chęć udziału należy zgłosić, wypełniając formularz. Przed każdym spotkaniem udostępniamy link do formularza z konkretną datą spotkania. Możliwa jest rezerwacja miejsc indywidualnych oraz grupowych (grupa do 25 osób). Po wypełnieniu formularza należy poczekać na kontakt organizatora.

Link do zapisów na spotkanie 22 marca, godz. 11.00: https://forms.gle/MmMRYtV8FSp2hUJe6

Szczegółowe informacje oraz terminy kolejnych spotkań znajdziesz na stronie projektu: Porozmawiajmy o studiach