Porozmawiajmy o studiach

Porozmawiamy o studiach. Na UAM. Zapraszamy na cykliczne spotkania w murach uczelni, podczas których porozmawiamy o studiach na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Dla kogo te spotkania?

Dla pewnych i niezdecydowanych

Jeśli już zdecydowałeś, że w nowym roku akademickim rozpoczniesz swoją studencką przygodę z Uniwersytetem im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, to spotkanie dla Ciebie. Jeśli nadal zajmujesz się rozpoznaniem i porównujesz oferty krajowych uczelni, także powinieneś do nas dołączyć. Dlaczego? Przygotowaliśmy scenariusz, który sprosta oczekiwaniom większości kandydatów na studia.

Co w programie?

Jesteśmy przekonani, że nasi Goście wyjdą ze spotkania usatysfakcjonowani, ponieważ zadbaliśmy o różnorodność tematów. W programie znalazła się prezentacja ogólna UAM, a także informacje o ofercie edukacyjnej. Trochę czasu i uwagi poświęcimy także procedurze rekrutacyjnej. Opowiemy o wsparciu, jakie uczelnia zapewnia studentom oraz powiemy o projektach dla studentów.

Przewidujemy też czas na pytania i liczymy, że będzie ich sporo.

Zasady

„Porozmawiajmy o studiach” to cykl spotkań. Harmonogram zakłada przynajmniej jedno spotkanie w miesiącu. Odbywają się one w siedzibie Welcome Center przy ulicy Święty Marcin 78. Prezentacja trwa około godziny. Chęć udziału należy zgłosić, wypełniając formularz. Przed każdym spotkaniem udostępnimy link do formularza z konkretną datą spotkania. Możliwa jest rezerwacja miejsc indywidualnych oraz grupowych (grupa do 25 osób). Po wypełnieniu formularza należy poczekać na kontakt organizatora.

Terminy spotkań

 • 30.03.2023

  Zapisz się na spotkanie, wypełniając formularz:

  https://tiny.pl/w8vl7

 • 14.04.2023

  Zapisz się na spotkanie, wypełniając formularz:

  https://tiny.pl/w8vld

  Podczas tego spotkania studentka Wydziału Prawa i Administracji — Katarzyna Paździorko opowie o swoim kierunku. Odpowie też na pytania osób zainteresowanych studiami prawniczymi.

 • 28.04.2023

  Zapisz się na spotkanie, wypełniając formularz:

  https://tiny.pl/w83nh

 • 16.05.2023

  Zapisz się na spotkanie, wypełniając formularz:

  https://tiny.pl/w83n9

  Podczas tego spotkania studentka Wydziału Biologii - Mirela Król opowie o swoim kierunku. Odpowie też na pytania osób zainteresowanych studiami na kierunku biotechnologia.

 • 30.05.2023

  Zapisz się na spotkanie, wypełniając formularz:

  https://tiny.pl/w83nk

  Podczas tego spotkania studentka Wydziału Filologii Polskiej i Klasycznej — Oliwia Filip opowie o swoim kierunku. Odpowie też na pytania osób zainteresowanych studiami na kierunku filologia polska.

 • 16.06.2023

  Formularz rejestracji będzie dostępny wkrótce.

 • 20.06.2023

  Formularz rejestracji będzie dostępny wkrótce.

Miejsce spotkania

Wszystkie spotkania odbywają się w Welcome Center przy ulicy Święty Marcin 78.