Potrzebujesz wsparcia doradcy zawodowego? Odwiedź stoisko UAM

Jesteś w ostatniej klasie szkoły średniej i zastanawiasz się nad kolejnym krokiem? Potrzebujesz pomocy przy wyborze drogi zawodowej? Szukasz wsparcia, dzięki któremu odkryjesz swoje pasje i talenty? Spotkaj się z doradcą kariery i certyfikowanym doradcą zawodowym.

Na stoisku UAM podczas targów edukacyjnych w Poznaniu będzie czekał doradca zawodowy, który pomoże Ci znaleźć odpowiedzi na te pytania.

22 i 23 września na Politechnice Poznańskiej będzie towarzyszyć nam Dorota Pisula — kierownik Biura Karier UAM, ale przede wszystkim doradca kariery, doradca zawodowy i specjalista rynku pracy.

Przypominamy, że 22 i 23 września 2022 roku będziemy czekać na Ciebie na targach edukacyjnych organizowanych w Poznaniu. W czwartek i w piątek stoisko UAM będzie czynne w godzinach 9:00- 15:00. Na stoisku UAM otrzymasz odpowiedzi nurtujące Cię pytania. Będziesz także mógł porozmawiać ze studentami, którzy podzielą się swoimi doświadczeniem! Targi odbywają się w siedzibie Politechniki Poznańskiej.