Śledź relację z Pyrkonu na Instagramie UAM

W ten weekend w Poznaniu odbywa się jeden z największych festiwali fantastyki - Pyrkon. W tym roku UAM będzie szczególnie obecny na tym wielkim święcie fantastyki. Oprócz licznych wystąpień wykładowców, studentów i absolwentów UAM, specjalnie dla Was będziemy relacjonować przebieg Pyrkonu na Instagramie!

Pyrkon to dziesiątki sal wypełnionych warsztatami, wykładami, wystawami, konkursami i pokazami cosplay. To także okazja do spotkania niesamowitych gości …oraz poszerzenia wiedzy, ponieważ wśród prelegentów tegorocznej edycji znaleźli się również naukowcy z UAM.

Zobacz, kto pojawi się na tegorocznym na Pyrkonie.

A już w sobotę od godziny 11:00 relację na żywo prosto z Pyrkonu poprowadzi Dagmara Babińczuk.

Dagmara Babińczuk z psem Oskarem

Dagmara jest studentką socjologii UAM. Jej zainteresowania skupiają się wokół marketingu, promocji i psów. Dagmara współpracuje z Centrum Marketingu UAM.