Spotkaj się z nami na targach edukacyjnych!

Spotkaj się z nami podczas wrześniowych targów edukacyjnych. Będziemy aż w trzech miastach!

Na stoisku UAM będziemy czekać na Was z informatorami o uczelni i ofercie edukacyjnej na rok akademicki 2025/2026. Przygotowaliśmy też atrakcję niespodziankę, która sprawdzi Wasze przygotowanie do matury!

Stoisko naszej uczelni znajdziecie podczas Salonu Maturzystów we Wrocławiu, w Poznaniu i w Warszawie.

Podczas targów do Waszej dyspozycji będzie cały zespół, który odpowie na pytania i pomoże rozwiać wątpliwości. Wesprzemy Was informacjami o procesie rekrutacji, podpowiemy, na co w całej procedurze należy szczególnie zwrócić uwagę. A przede wszystkim przedstawimy Wam ofertę edukacyjną naszej uczelni. Jest ona bardzo różnorodna!

Wsparcie otrzymacie też od studentów UAM. Będą z nami właśnie po to, by opowiedzieć Wam o swoim kierunku, zaprezentować wydział, na którym studiują. Podzielą się z Wami wskazówkami, jak w pełni wykorzystać czas studiów. Opowiedzą także o projektach studenckich na uczelni i wydziale.

Co więcej, na naszym stoisku będziecie mogli porozmawiać z certyfikowanym doradcą zawodowym. Będą z nami doradczynie zawodowe z Biura Karier UAM!

To nie wszystko. Wiemy, że bardzo ważne dla przyszłych studentów są kwestie organizacyjne dotyczące funkcjonowania na wydziale. Dlatego w tym roku na stosiku UAM spotkanie też specjalistów z Biur Obsługi Studenta.

Czekamy na Was:

• we Wrocławiu: 9 i 10 września (Politechnika Wrocławska),
  • w Poznaniu: 19 i 20 września (Politechnika Poznańska),
  • w Warszawie:  26 i 27 września (SGH).

Stoisko UAM będzie czynne od godziny 9 do godziny 15.

Do zobaczenia!