Spotkanie adaptacyjne dla studentów z niepełnosprawnościami rozpoczynających studia

Zrzeszenie Studentów Niepełnosprawnych UAM ,,Ad-Astra" oraz Biuro ds. Studentów z Niepełnosprawnościami gorąco zapraszają wszystkich studentów z niepełnosprawnościami pierwszego roku na spotkanie adaptacyjne.

Termin: 22.09 - 25.09.2019 r.

Podczas tej niezapomnianej przygody będziecie mieć okazję poznać zarówno władze uczelni, jak pracowników, którzy na co dzień wspierają osoby z niepełnosprawnościami, a także fantastycznych studentów ze Zrzeszenia „Ad Astra”, którzy chętnie podpowiedzą, jak przetrwać pierwsze chwile na uczelni.

W programie oprócz zwiedzania kluczowych z perspektywy studenta miejsc uniwersytetu, m.in. Multimedialnej Pracowni Nauki Języków Obcych przewidujemy także dodatkowe atrakcje.

Koszt udziału: 35 zł

Cena obejmuje:

• zakwaterowanie w akademiku (w tym pokoje przystosowane),
  • pełne wyżywienie,
  • udział w spotkaniach informacyjnych z pracownikami UAM,
  • pomoc studentów ze Zrzeszenia „Ad Astra” w poruszaniu się po mieście,
  • ubezpieczenie NNW,
  • dodatkowe atrakcje.

Zgłoś się już dziś!

Formularz zgłoszeniowy: https://tiny.pl/t54p7

W przypadku dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu:

Jagoda Górecka, jaggor1@st.amu.edu.pl , tel. 533 096 686