Transmisja online z Dnia Kandydata 2021

Zapraszamy do obejrzenia transmisji online z tegorocznego Dnia Kandydata na UAM. Poznaj najważniejsze informacje o naszym uniwersytecie.

Chcesz dowiedzieć się, jak studiuje się na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu? Masz pytania dotyczące rekrutacji? Interesuje Cię system wsparcia studentów? Koniecznie obejrzyj transmisję z Dnia Kandydata, który odbył się 22 maja br.

Podczas spotkania zaprezentowane zostały najważniejsze zagadnienia, dotyczące:

• procesu rekrutacji,
  • uczelni,
  • warunków studiowania,
  • pomocy materialnej,
  • samorządu studenckiego i organizacji studenckich,
  • wymian zagranicznych,
  • losów absolwentów.

Ostatnia część spotkania poprowadzona została w języku angielskim dla kandydatów zagranicznych.

Link do transkrypcji

Zapraszamy również na facebookowe profile Wydziałowe, gdzie czekają na Was relacje i posty z Q&A! Na poszczególnych profilach znajdziecie także prezentacje, które pozwolą Wam lepiej poznać interesujący Was wydział. Dowiecie się też więcej o konkretnych kierunkach studiów.

Życzymy miłego oglądania!