Data publikacji w serwisie:

UAM partnerem XXIII Rankingu Liceów i Techników Perspektywy 2021

Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu ponownie został partnerem XXIII Rankingu Liceów i Techników Perspektywy 2021.

Ogłoszenie list rankingowych i przedstawienie zwycięzców rankingu to prawdziwe święto polskiej edukacji. Ostatni czas nie był łatwy dla szkół ani dla uczniów. Nauka zdalna to wyzwanie, którym musieli sprostać uczniowie i nauczyciele. Dlatego tegoroczny ranking jest dla wszystkich szczególnie ważny i przede wszystkim wyjątkowy.

Jak szkoły średnie poradziły sobie z wyzwaniami, które przyniosły im ostatnie miesiące? Która szkoła oferuje profil i zajęcia, które Cię interesują? Czy szkoła, w której chcesz zacząć naukę w nowym roku szkolnym to szkołą dla Ciebie? Podczas Gali Rankingów, która odbędzie się 27 stycznia 2021 roku, poznasz odpowiedzi na te pytania.

Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu jako wieloletni partner rankingu serdecznie zaprasza na transmisję online. Emocje będą równie wielkie jak dotychczas! Wierzymy, że za rok uda nam ponownie spotkać się na żywo!