Data publikacji w serwisie:

UAM w Gnieźnie zaprasza na studia

Instytut Kultury Europejskiej w Gnieźnie zaprasza kandydatów na studia. W ofercie znajdują się dwa wyjątkowe kierunki Komunikacja europejska i Projektowanie kultury.

Studia w Instytucie Kultury Europejskiej UAM to szansa na zdobycie unikatowej wiedzy i umiejętności praktycznych. Kierunki studiów prowadzone w Gnieźnie wychodzą naprzeciw potrzebom rynku pracy, promują aktywność i kreatywność studentów, dając im szansę na rozwój własnych ścieżek zawodowych.

Instytut prowadzi szeroką działalność kulturalną, na która składają się m.in.: inicjatywy kulturalne, festiwale, debaty, spotkania autorskie.

IKE jest miejscem wielokulturowym. Od lat w Gnieźnie uczą się studenci z Ukrainy, Rosji, Litwy i Kirgistanu. Co roku organizowana jest szkoła letnia dla studentów z Chin, a dzięki programowi Compare your culture w IKE goszczą najlepsi wykładowcy z różnych stron świata.

Instytut dysponuje nowoczesnymi, audiowizualnymi salami wykładowymi oraz komfortowym Domem Studenckim z pokojami jedno i dwuosobowymi. W skład kampusu wchodzą również profesjonalna, duża sala gimnastyczna, siłownia i amfiteatr.

Dowiedz się więcej o studiach w Instytucie Kultury Europejskiej w Gnieźnie.

Zapisz się na studia!