Webinar z twórcą internetowym Marcinem Myszką

Zapraszamy na wyjątkowy webinar z absolwentem Wydziału Nauk Politycznych i Dziennikarstwa, Marcinem Myszką - autorem podcastu „Kryminatorium”. Wydarzenie odbędzie się 23 maja o godz. 12.00 w ramach Dnia Kandydata UAM.

Mateusz Myszka to twórca internetowy zajmujący się tematyką kryminalną. Od 2015 roku prowadzi kanał na platformie Youtube o nazwie "Niediegetyczne", który subskrybuje już niemal 500 tys. osób. W 2018 roku rozpoczął projekt „Kryminatorium”, który obecnie jest jednym z najpopularniejszych podcastów w Polsce. Współpracował m.in. z RMF FM, Empik Go, CBS Reality oraz magazynem „Detektyw”.

Podczas webinaru Marcin Myszka odpowie na pytanie „Co robić podczas studiów, by jak najlepiej się rozwijać?”. Uczestnicy będą mieli również szansę zadania własnego pytania.

Wśród uczestników spotkania rozlosowane zostaną trzy nagrody:

• wybrany kurs Uniwersytetu Otwartego UAM,
  • wyjazd na najbliższy Campus Studencki,
  • podwójne zaproszenie do strefy VIP oraz wizyta za sceną podczas najbliższych poznańskich Juwenaliów.

Webinar odbędzie się 23 maja o godz. 12.00. Liczba miejsc jest ograniczona.

Zapraszamy do udziału!