Data publikacji w serwisie:

Dzień Kandydata na UAM online

Wyjątkowe czasy wymagają stosowania wyjątkowych rozwiązań. Dotyczy to także działań rekrutacyjnych wśród kandydatów na studia, dlatego Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu organizuje w sobotę, 30 maja, Dzień Kandydata na UAM online.

Część główna wydarzenia odbędzie się w godzinach 10:00-13:00 na profilu uczelni na Facebooku: https://www.facebook.com/amupoznan/. Będzie to prezentacja najważniejszych zagadnień dotyczących rekrutacji, studiowania, pomocy materialnej czy organizacji studenckich. Zaplanowana jest również specjalna część w języku angielskim dla kandydatów zagranicznych. Po godz. 13:00 Dzień Kandydata "przeniesie się" na profile FB poszczególnych wydziałów.

W planach są relacje live i filmy, a wszystko to w swobodnej konwencji, która pozwoli kandydatom na bliższe poznanie przyszłego miejsca studiów i, na co mamy nadzieję, spotkanie się w przyszłości na terenie uczelni osobiście.

UAM organizował już Dzień Kandydata w roku 2018 i 2019. Wydarzenia te odbywały się w październiku na terenie Kampusu Morasko. Teraz, gdy wszystkie spotkania w tradycyjnej formie zostały zawieszone lub przeniesione do sieci, organizatorzy Dnia Kandydata uznali, że media społecznościowe będą dobrym miejscem, aby zaprezentować ofertę uczelni wszystkim zainteresowanym.

Kontakt

Agnieszka Książkiewicz

61 829 4048